Pimp my balcony

20121027-213419.jpg
Har tyckt att balkongen min varit lite ledsen på sistone. Balkong var ju kanske en överdrift men den franska balkongen med tillhörande blomlåda då. Så idag när jag hade en halvledig städdag blev det en promenad till plantagen vid universitet. Så sjukt fin världen är vid denna tid alltså.

20121027-213656.jpg
Och det är ungefär det som hänt de senaste dagarna. Åkte hem och sov efter att min inlämning igår och sen bar det av på fest ute i natten.

20121027-213857.jpg
Bara för att man bot litet behöver man ju inte bo tråkigt! Borde kanske bli hemmafru efter KTH? Eller nej kanske inte. Skulle nog bli uttråkad efter en vecka ungefär.

Anmäl

Det här inlägget postades i Okategoriserat. Bokmärk permalänken.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Om kommentarer på KTH:s bloggtjänst

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>