Releasefest blev utgång

Releasefesten för LAVA-katalogen blev riktigt lyckad. Utgångslyckad! Efter festen drog vi till Olssons skor. Jag vet inte varför men jag vill kalla det för Olssons video, är det någon skillnad eller? Jag är väl antagligen lite efter, som vanligt.

Bartendern där var så himla rar så jag var tvungen att beställa en drink, visserligen alkoholfri Bloody Mary men ändå. Alkoholfri Bloody Mary är typ det bästa, det är som ett mellanmål och en drink i ett. En gång åt jag det till middag.

Man skulle kunna tro att Robert eller Josefine är veckans babe eftersom de är så fantastiskt bra människor. Så är dock inte fallet och i morgon avslöjas den riktiga veckans babe.

Anmäl

Det här inlägget postades i Okategoriserat och har märkts med etiketterna , . Bokmärk permalänken.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Om kommentarer på KTH:s bloggtjänst

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>