Tentadags

Idag ska jag skriva första tentan för den här tentaperioden. Sen blir andra tentan på lördag och tredje tentan den 7 juni.

Det gick inte alls att plugga igår. Jag kände att mitt huvud Inte riktigt var med. Hade ont i huvudet och var allmänt rastlös. Som tur var tyckte Olof typ samma sak så vi käkade middag på St Eriksplan och tänkte inte på tentan alls. Att vi råkade titta på lunchmenyn och att middagen blev en rätt dyr historia hör till ett annat forum. Hö hö.

Kunde inte sova igår. Var mätt, nervös och skum bara… Håll tummarna för mig idag kids!

20120531-064509.jpg

Anmäl

Det här inlägget postades i Okategoriserat. Bokmärk permalänken.

2 svar till Tentadags

  1. 2012-06-02 05:50

    Heeej :) Det kan du absolut! Det funkar finfint! Lycka till!

  2. 2012-06-01 09:01

    Hej! Kan jag använda en macbook air när jag läser ett civilingenjörsprogram eller bör jag välja pro? Syftar mest på programmering och sånt.

    Tack på förhand

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Om kommentarer på KTH:s bloggtjänst

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>