Team

Välkommen till KTH Innovation! Här arbetar 14 medarbetare med bred erfarenhet inom kommersialisering, innovation- och affärsutveckling, juridik och marknadsföring.

Vill du komma i kontakt med någon på KTH Innovation? Nedan finner du kontaktuppgifter till respektive medarbetare men om du är osäker på vem du bör kontakta eller har en övergripande fråga går det bra att kontakta oss på innovation@kth.se  så hjälper vi dig!

Medarbetare

Lisa Ericsson

Avdelningschef
Lisaeric@kth.se
08-790 66 07

Anna Isoz

Projektledare & Koordinator
Annisoz@kth.se
08-790 60 39

Daniel Carlsson

Affärsutvecklingscoach Material & Medtech
Dcarl@kth.se
08-790 69 88

Gustav Notander

Affärsutvecklingscoach Biotech
Notander@kth.se
08-790 97 13

Anjali Virmani Paul

Affärsutvecklingscoach ICT & Media
Pav@kth.se
08-790 66 40

Siimon Vaske

Affärsutvecklingscoach Energi & Miljöteknik
Siimon@kth.se
08-790 66 36

Håkan Borg

Affärsutvecklingscoach ICT & Media
Hakborg@kth.se
08-790 60 37

Tom Magnergård

Affärsutvecklingscoach Health Technologies
Tomma@kth.se
08-790 65 66

Donnie SC Lygonis

Affärsutvecklingscoach ICT & Media
Donnie@kth.se
08-790 66 23

Nicole Forsberg

Community- & Programkoordinator
Nicolefo@kth.se
08-790 97 39

Therese Viksten

Affärsjurist
Tviksten@kth.se
08-790 97 02

Cecilia Sandell

Patentingenjör
Csandell@kth.se
08-790 66 04

Patrik Lundmark

Idéutvecklingscoach
Plundmar@kth.se
08-790 66 50

Malin Luuke

Kommunikationsansvarig
Luuke@kth.se
08-790 66 35

Till sidans topp