Team

Välkommen till KTH Innovation! Här arbetar ett team av personer med bred erfarenhet inom kommersialisering, innovation- och affärsutveckling, juridik och marknadsföring.

Vill du komma i kontakt med någon på KTH Innovation? Här hittar du kontaktuppgifter till vårt team. Är du osäker på vem du vill kontakta eller om du har en allmän fråga så maila oss på innovation@kth.se  så hjälper vi dig!

Medarbetare

Daniel Carlsson

Affärsutvecklingscoach Material & Medtech
Dcarl@kth.se
08-790 69 88

Gustav Notander

Affärsutvecklingscoach Biotech
Notander@kth.se
08-790 97 13

Siimon Vaske

Affärsutvecklingscoach Energi & Miljöteknik
Siimon@kth.se
08-790 66 36

Donnie SC Lygonis

Affärsutvecklingscoach ICT & Media
Donnie@kth.se
08-790 66 23

Viktor Olsson

Community- & Programansvarig
viols@kth.se
08-790 97 39

Tom Magnergård

Affärsutvecklingscoach Health Technologies
Tomma@kth.se
08-790 65 66

Maja Lidsheim Haak

Projektledare affärsrelationer och nätverk
Vikarierar för Magnus Oskarsson

majalh@kth.se
08-790 66 40

Lisa Bäckman

Marknads- och kommunikationsansvarig
lisbac@kth.se
08-790 66 35

Fredrik Jansson

Affärsutvecklingscoach
fjan@kth.se
08-790 97 29

Lykke Westgren

Affärsutvecklingscoach Sustainability
lykkew@kth.se
08- 790 66 12

Innehållsansvarig:innovation@kth.se
Tillhör: KTH Innovation
Senast ändrad: 2019-10-14