Kursplaner för MJ215X Examensarbete inom värmetransporter, avancerad nivå 30,0 hp

En kursplan gäller från och med en viss termin tills dess den ersätts av en nyare utgåva. Här kan du hitta alla godkända kursplaner, inklusive ersatta och kommande, som finns i elektronisk form.

Kursplan gäller från och med termin

Examinator

Björn Palm <bjorn.palm@energy.kth.se>

Hans Havtun <hans.havtun@energy.kth.se>

Hatef Madani Larijani <hatef.madani@energy.kth.se>

Jaime Arias Hurtado <jaime.arias@energy.kth.se>

Joachim Claesson <joachim.claesson@energy.kth.se>

Per Lundqvist <per.lundqvist@energy.kth.se>

Rahmatollah Khodabandeh <rahmatollah.khodabandeh@energy.kth.se>

Samer Sawalha <samer.sawalha@energy.kth.se>

Viktoria Martin <viktoria.martin@energy.kth.se>