Styrelse

Namn E-post
Hans Berg, Karolinska Institutet hans.er.berg@sll.se
Lars-Åke Brodin, KTH labrodin@kth.se
Ola Eiken, KTH – föreståndare för SAPC eiken@kth.se
Christer Fuglesang, KTH cfug@kth.se
Mikael Gennser, KTH – biträdande föreståndare för SAPC gennser@kth.se
Lars Karlsson, Karolinska Institutet lars.karlsson@ki.se
Carl-Johan Sundberg, Karolinska Institutet carl.j.sundberg@ki.se
Patrik Sundblad, KI – ordförande i SAPC:s styrelse patrik.sundblad@ki.se
Sytze Veldman, V-kvadrat AB, Stockholm sytze@vkvadrat.se
   
Innehållsansvarig:Björn Johannesson
Tillhör: Centrum för flyg- och rymdfysiologi, SAPC
Senast ändrad: 2019-03-12